Obrączki na zamówienie / cyzelowane

Strona w trakcie budowy…

Obrączki cyzelowane – technologia płaskorzeźby.

Na powierzchni obrączki jest wykonana ręcznie płaskorzeźba metodą rytowania. Wykonuje się ją specjalnymi narzędziami, zwanymi puncynami i rylcami.

 

Materiały do Twojej biżuterii

Pracuję w platynie, 18c żółtym, białym lub czerwonym złocie, srebrze i innych metalach oraz materiałach. Złoto 18c, czyli próby 750, zawiera 75% czystego złota. Tworzę też w złocie innych prób, także dostarczonym przez Ciebie jeśli chcesz przetopić starą biżuterię.

Metale szlachetne

1082

Złoto żółte, białe, czerwone

platyna

Platyna

srebro

Srebro

Kamienie szlachetne

diamentdiament-2

Diamenty naturalne, sztuczne i cyrkonie

rubinrubin-2

Rubin naturalny i sztuczny

szmaragdszmaragd-2

Szmaragd naturalny i sztuczny

Więcej materiałów

Możesz zamówić kamienie kolorowe, cyrkonie, kamienie Svarowskiego, a także czarne złoto lub inne efekty. Znam i wykonuję modne techniki dla celebrytów oraz świata mody. Umów się na konsultacje lub napisz co Cię interesuje.

Skontaktuj się ze mną

ul. Antalla 5
03-126 Warszawa
Tel: 517-252-047
Pn-Pt: 11:00-18:00

Naszyjnik z kamieniem w kształcie łzy

Dlaczego Słojewski

Unikatowe projekty pobudzają mnie. Wyposażając pracownię i doskonaląc się ostatnią dekadę, celem była realizacja najbardziej wymagających zleceń. Dzięki temu potrafię tworzyć unikatową biżuterię nie tylko w złocie, srebrze, ale też w platynie oraz klasycznymi lub modnymi technikami.

Doskonałość i precyzja – witaj w XXI wieku, gdzie otrzymujesz trójwymiarowy projekt Twojej wymarzonej biżuterii. Zaakceptowany projekt drukuję na precyzyjnej drukarce 3D. Gotowy model obejrzysz u mnie w pracowni lub za pośrednictwem kuriera w swoim domu.

To jest to – akceptujesz i zaczynam tworzyć, precyzyjnie, zgodnie z modelem Twojem biżuterii – bez niespodzianek.

Wzór zastrzeżony – dodatkowo do zlecenia możesz zażyczyć sobie projekt dla siebie oraz zastrzeżenie modelu – nie opublikuję go, nie wykonam ponownie.

Posiadam tysiące wzorów pierścionków, kolczyków, bransoletek, wisiorków i innych części biżuterii. Każdy z nich mogę wykonać w innym materiale, ozdobić innymi kamieniami.

Szukasz rzemieślnika, który zrealizuje Twóje marzenie – odezwij się teraz.

Warszawa i cała Polska online

Jubiler Słojewski

Zleć wykonanie obrączek na zamówienie

Obrączki na zamówienie / cyzelowane