Renowacja biżuterii

Online i Warszawa

Renowacja biżuterii

Niezależnie od tego, czy masz na sobie obrączkę od 20 lat, na której naprawę przyszedł czas, czy masz starą rodzinną biżuterię, którą chcesz ponownie nosić, pomogę Ci. Czemu jestem tego pewny? Otóż wykonuję od lat wszystkie rodzaje projektów odnawiania biżuterii i zwracam przedmioty w takim stanie, jakby były nowe.

Posiadam kombinację umiejętności i doświadczenia, które rozwijałem przez lata po to, żeby dziś wykonać dla Ciebie dowolne zlecenie. Zawsze pod ręką mam najlepsze dostępne narzędzia i sprzęt – od nowoczesnego, po klasyczny, używany do zapomnianych przez niektórych technik jubilerskich.

Jak wygląda proces renowacji biżuterii

Inspekcja biżuterii

Pierwszym krokiem, jaki podejmuję podczas odnawiania każdej biżuterii, jest sprawdzenie wszystkich kamieni szlachetnych i zaciśnięcie wszystkich, które tego wymagają,

Ewentualne konsultacje

Jeśli jest obecny grawer, skonsultuję dodatkowe działania mające na celu zachowanie go,

Renowacja biżuterii

Ostatnim krokiem jest nadanie wybranego przez Ciebie wykończenia. Może to być przywrócenie antycznej patyny lub ponowne wypolerowanie biżuterii, aby przywrócić jej olśniewający wygląd.

Podejście do kamieni szlachetnych

Oprócz poprawienia osadzeń kamieni szlachetnych, podczas pracy dbam o ochronę delikatnych ozdób umieszczonych w Twojej biżuterii. Ozdoby takie jak opale, perły i szmaragdy, wymieniając tylko kilka możliwości, mogą łatwo ulec uszkodzeniu przy nieodpowiednim traktowaniu. Podejmuję niezbędne kroki, aby oddać biżuterię w takim stanie, w jakim sam chciałbym ją zobaczyć po renowacji.

Renowacja biżuterii

Zachowywanie oryginalnych szczegółów

Mam doświadczenie w pracy z doskonałą, a niekiedy bardzo zaskakującą i nietypową biżuterią. To oznacza, że ​​mogę przywrócić niemal każdy typ oryginalnego detalu. Obejmuje to zachowanie wszelkich elementów antykwarycznych, odtworzenie oryginalnej patyny, a nawet odbudowa niestandardowych elementów metalowych, które mogły zostać uszkodzone z czasem.

Bez względu na to rodzaj Twojej biżuterii, będę potrafił przywrócić jej oryginalnie zachwycający wygląd. Jestem dumny z tego, że osiągnąłem poziom, na którym mogę wykonać renowację biżuterii o unikatowych projektach w taki sposób, aby przywrócić jej wyjątkowy blask.

Renowacja biżuterii

Skontaktuj się ze mną

ul. Antalla 5
03-126 Warszawa
Tel: 517-252-047
Pn-Pt: 11:00-18:00

Naszyjnik z kamieniem w kształcie łzy

Dlaczego Słojewski

Unikatowe projekty pobudzają mnie. Wyposażając pracownię i doskonaląc się ostatnią dekadę, celem była realizacja najbardziej wymagających zleceń. Dzięki temu potrafię tworzyć unikatową biżuterię nie tylko w złocie, srebrze, ale też w platynie oraz klasycznymi lub modnymi technikami.

Doskonałość i precyzja – witaj w XXI wieku, gdzie otrzymujesz trójwymiarowy projekt Twojej wymarzonej biżuterii. Zaakceptowany projekt drukuję na precyzyjnej drukarce 3D. Gotowy model obejrzysz u mnie w pracowni lub za pośrednictwem kuriera w swoim domu.

To jest to – akceptujesz i zaczynam tworzyć, precyzyjnie, zgodnie z modelem Twojem biżuterii – bez niespodzianek.

Wzór zastrzeżony – dodatkowo do zlecenia możesz zażyczyć sobie projekt dla siebie oraz zastrzeżenie modelu – nie opublikuję go, nie wykonam ponownie.

Posiadam tysiące wzorów pierścionków, kolczyków, bransoletek, wisiorków i innych części biżuterii. Każdy z nich mogę wykonać w innym materiale, ozdobić innymi kamieniami.

Szukasz rzemieślnika, który zrealizuje Twóje marzenie – odezwij się teraz.

Warszawa i cała Polska online

Jubiler Słojewski

Zleć renowację biżuterii

Renowacja biżuterii