Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Online i Warszawa

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Naprawiam i wymieniam zapięcia szufladkowetypu karabińczyk lub federing (kółko ze sprężynką). Niezależnie od tego, czy zapięcie jest całkowicie zerwane, czy wydaje się ono mniej bezpieczne niż kiedyś, pomogę Ci. Ocenię każdy element indywidualnie, ale podstawowe kroki, które wykonam przy naprawie lub wymianie klamry, są na ogół podobne.

Z biegiem lat użytkowanie powoduje narastanie zużycia, które może ostatecznie spowodować uszkodzenie niektórych obszarów biżuterii. W szczególności podatne są zapięcia na naszyjnikach i bransoletkach. Często wymagają naprawy, a w pewnym momencie nawet wymiany elementów. Noszenie biżuterii jest przyjemne, ale powoli prowadzi do jej zużycia, dlatego pamiętaj o regularnym serwisie.

Proces naprawy zapięć

Przegląd stanu biżuterii

Pierwszym krokiem, który podejmuję, jest oczyszczenie i sprawdzenie całego wyrobu jubilerskiego, aby ocenić zużycie i zobaczyć, czy istnieją inne problemy do rozwiązania,

Ocena uszkodzeń

Ocenię, czy naprawić zapięcie lub całkowicie je zastąpić,

Naprawa i ocena połączeń

Sprawdzę również obręcze łączące zapięcie, aby upewnić się, że są bezpiecznie zamknięte i nie grozi im pęknięcie,

Polerowanie przed odbiorem

Na koniec wypoleruję Twoją biżuterię i zwrócę w stanie jak nową.

Naprawa czy wymiana zapięcia

Zawsze staram się naprawić istniejące zapięcie, zamiast zastępować je nowym, o ile nie spowoduje to zagrożenia dla biżuterii.
Oszacuję wielkość uszkodzeń i zużycia zapięcia Twojej biżuterii. Ustalę, czy naprawa przywróci prawidłowe działanie zapięcia czy absolutnie konieczna jest wymiana.
Sprawdzę czy nie ma uszkodzenia w innym miejscu, które może wymagać naprawy. Jeśli takie istnieje, poinformuję Cię o możliwości naprawy.

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Sprawdzenie połączeń zapięcia

Niezależnie jednak od tego, czy naprawię zapięcie, czy je wymienię, sprawdzę wszystkie otaczające elementy połączenia. Upewnię się, że są wystarczająco mocne, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej biżuterii.

Jeśli będzie istniała potrzeba dodatkowej naprawy, poinformuję Cię o tym. Wtedy, aby wzmocnić te połączenia, które zostały osłabione, użyję odpowiedniej technologii, aby połączyć obręcze razem.

Ze mną nie musisz się martwić, że Twoja biżuteria ześlizgnie się, jeśli jedna z obręczy się otworzy.

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Po naprawie odświeżam Twoją biżuterię

Przy naprawie zapięcia, możesz dodatkowo odświeżyć swoją bransoletkę lub łańcuszek.

Na Twoją prośbę ponownie go wyłożę kamieniami i wypoleruję. Gdy odbierzesz go z naprawy, będzie wyglądał lepiej niż pamiętasz.

Jako jubiler artystyczny mogą przywrócić każdy rodzaj wykończenia, w różnych materiałach. Świadczę kompleksowy zakres usług, aby Twoja biżuteria wyglądała najlepiej, bez względu na to, ile jej używasz.

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Skontaktuj się ze mną

ul. Antalla 5
03-126 Warszawa
Tel: 517-252-047
Pn-Pt: 11:00-18:00

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek

Najczęściej zadawane pytania do naprawy zapieć

Dlaczego Słojewski

Unikatowe projekty pobudzają mnie. Wyposażając pracownię i doskonaląc się ostatnią dekadę, celem była realizacja najbardziej wymagających zleceń. Dzięki temu potrafię tworzyć unikatową biżuterię nie tylko w złocie, srebrze, ale też w platynie oraz klasycznymi lub modnymi technikami.

Doskonałość i precyzja – witaj w XXI wieku, gdzie otrzymujesz trójwymiarowy projekt Twojej wymarzonej biżuterii. Zaakceptowany projekt drukuję na precyzyjnej drukarce 3D. Gotowy model obejrzysz u mnie w pracowni lub za pośrednictwem kuriera w swoim domu.

To jest to – akceptujesz i zaczynam tworzyć, precyzyjnie, zgodnie z modelem Twojem biżuterii – bez niespodzianek.

Wzór zastrzeżony – dodatkowo do zlecenia możesz zażyczyć sobie projekt dla siebie oraz zastrzeżenie modelu – nie opublikuję go, nie wykonam ponownie.

Posiadam tysiące wzorów pierścionków, kolczyków, bransoletek, wisiorków i innych części biżuterii. Każdy z nich mogę wykonać w innym materiale, ozdobić innymi kamieniami.

Szukasz rzemieślnika, który zrealizuje Twóje marzenie – odezwij się teraz.

Warszawa i cała Polska online

Jubiler Słojewski

Zleć naprawę zapięć łańcuszków i bransoletek

Naprawa zapięć łańcuszków i bransoletek