Rodowanie i pozłacanie – galwanizacja biżuterii

Online i Warszawa

Rodowanie i pozłacanie – galwanizacja biżuterii

Odśwież poszycie rodu na pierścionku zaręczynowym, dodaj trochę koloru do zabytkowej broszki z nowym złoceniem i nie tylko.

Doradzam i wykonuję pełną usługę. Dzięki perfekcyjnie opanowanym, zaawansowanym technologicznie narzędziom, pokryję dla Ciebie biżuterię warstwą w dowolnym kolorze, który odświeży wygląd biżuterii.

Omówienie procesu galwanizacji biżuterii

Pracując z Twoją biżuterią uwzględniam wszystkie jej szczególne cechy. Dla każdego projektu pozłacania lub rodowania wykonuję podobne kroki:

Oczyszczenie biżuterii

Pierwsze od czego zaczynam gdy przynosisz wyrób do poszycia lub ponownego pokrycia, jest dokładne wyczyszczenie i polerowanie,

Ocena stanu biżuterii

Na dodatkowe życzenie sprawdzę, przy okazji sprawdzę ustawienia kamieni lub inne potencjalnie niebezpieczne uszkodzenia.

Pokrycie biżuterii powłoką

Stosuję wybraną powłokę metalową na Twojej biżuterii,

Oczyszczenie biżuterii

Na koniec czyszczę Twoją biżuterię, aby zwrócić ją w idealnym stanie.

Dlaczego galwanizuje się biżuterię

Jeśli jeszcze nie wiesz, białe złoto jest prawie zawsze pokryte rodem, aby nadać mu jasny i biały kolor. Pokrycie rodem jest również stosowane przy innych kolorach złota. Ale niezależnie od rodzaju pokrywanego metalu, rod w końcu się zetrze, zwłaszcza w miejscach najbardziej narażonych na tarcie.

Dotyczy to szczególnie pierścionków, które stale stykają się ze skórą i różnymi przedmiotami. Na szczęście zastosowanie nowej warstwy pokrycia rodem to szybki i łatwy proces dla doświadczonego jubilera.

Pozłacanie stosuję, gdy starsza warstwa poszycia biżuterii jest już starta. Zdarzają się zlecenia, kiedy jestem proszony o dostosowanie kolorów biżuterii tak, żeby pasowały do siebie niczym komplet. Na przykład stary, ulubiony pierścionek, który kolorystycznie nie pasuje do nowych kolczyków i bransoletki.

Rodowanie i pozłacanie – galwanizacja biżuterii

Najlepsze narzędzia do galwanizacji

W pracy używam tylko najnowszych narzędzi i dostępnych technologii, co daje mi możliwość przywrócenia połysku lub dostosowania koloru do dosłownie każdego rodzaju biżuterii. Będę pracować nad Twoją antyczną bransoletą lub nowym pierścionkiem zaręczynowym wykonanym na zamówienie. Wyniki będą równie oszałamiające. Służę też rozległą wiedzę na temat branży jubilerskiej. Codziennie doradzam przy wyborze koloru oraz przedstawiam plusy i minusy danego rozwiązania.

Rodowanie i pozłacanie – galwanizacja biżuterii

Skontaktuj się ze mną

ul. Antalla 5
03-126 Warszawa
Tel: 517-252-047
Pn-Pt: 11:00-18:00

Naszyjnik z kamieniem w kształcie łzy

Dlaczego Słojewski

Unikatowe projekty pobudzają mnie. Wyposażając pracownię i doskonaląc się ostatnią dekadę, celem była realizacja najbardziej wymagających zleceń. Dzięki temu potrafię tworzyć unikatową biżuterię nie tylko w złocie, srebrze, ale też w platynie oraz klasycznymi lub modnymi technikami.

Doskonałość i precyzja – witaj w XXI wieku, gdzie otrzymujesz trójwymiarowy projekt Twojej wymarzonej biżuterii. Zaakceptowany projekt drukuję na precyzyjnej drukarce 3D. Gotowy model obejrzysz u mnie w pracowni lub za pośrednictwem kuriera w swoim domu.

To jest to – akceptujesz i zaczynam tworzyć, precyzyjnie, zgodnie z modelem Twojem biżuterii – bez niespodzianek.

Wzór zastrzeżony – dodatkowo do zlecenia możesz zażyczyć sobie projekt dla siebie oraz zastrzeżenie modelu – nie opublikuję go, nie wykonam ponownie.

Posiadam tysiące wzorów pierścionków, kolczyków, bransoletek, wisiorków i innych części biżuterii. Każdy z nich mogę wykonać w innym materiale, ozdobić innymi kamieniami.

Szukasz rzemieślnika, który zrealizuje Twóje marzenie – odezwij się teraz.

Warszawa i cała Polska online

Jubiler Słojewski

Zleć galwanizację biżuterii – rodowanie i pozłacanie

Rodowanie i pozłacanie – galwanizacja biżuterii