Strona główna » Naprawa biżuterii Rzeszów

NAPRAWA BIŻUTERII RZESZÓW

Przeprowadzając wycenę naprawy online, opieram się na Twoim zdjęciu i dostarczonych informacjach. Jednak warto pamiętać, że takie dane mogą nie zawsze wiernie oddać rzeczywisty stan biżuterii, szczególnie jeśli chodzi o rodzaj metalu i kamienie w niej zawarte.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


  Jak działam

  Chat

  ROZMAWIAMY O PROJEKCIE

  Staję się Twoim przewodnikiem w jubilerstwie – rozmawiasz ze mną o pomysłach, możliwościach i budżecie.

  Sketch

  WSTĘPNY PROJEKT

  Powstaje wstępny projekt – koncept biżuterii, którą tworzy projektant biżuterii.

  Jewelry

  POWOŁUJEMY PROJEKT DO ŻYCIA

  Wizualizujemy biżuterię w wysokiej rozdzielczości renderze 3D i dostosowujemy detale.

  Package

  WYKONANIE I WYSYŁKA

  Otrzymujesz dostosowaną biżuterię ze świadomością, że została zaprojektowana i wykonana dla Ciebie żeby nosić ją latami.

  Najczęściej zadawane pytania

  Nie ma znaczenia gdzie biżuteria została kupiona. Najważniejszy jest doświadczony jubiler, który potrafi wykonać solidnie swoją pracę. Najlepiej znaleźć jubilera, któremu możesz zaufać. Jeśli jeszcze takiego nie masz, zapraszam do mojej pracowni.

  Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to nie ma dwóch takich samych diamentów. Oglądając kamień pod mikroskopem widoczne są unikatowe charakterystyki – jak odciska palca. Posiadasz wyjątkowo cenne kamienie? Dostaniesz ode mnie zdjęcie ich charakterystyk. Przy odbiorze biżuterii sprawdzisz oryginalność kamienia.

  Najprostszą metodą jest sprawdzenie kamienia wykałaczką. Jeśli kamień rusza się pod siłą nacisku wykałaczki, nie ryzykuj dłużej i przekaż biżuterię do naprawy. Uwaga! Jeśli przyłożysz za dużo siły, uszkodzisz kamień. Jeśli nie czujesz się pewnie,przekaż biżuterię do mnie na inspekcję.

  Być może jesteś w szoku czytając to. Diamenty są jednymi z najtwardszych materiałów na ziemi. Jednak przy uderzeniu lub upadku pod odpowiednim kątem, mogą pęknąć. Nie ma możliwości naprawienia diamentu, pozostaje tylko możliwość wymiany.

  Naprawa biżuterii Warszawa

  Naprawa biżuterii w Rzeszowie

  Gdzie udać się, gdy ulubiona złota biżuteria ulegnie zniszczeniu lub do ukochanych kolczyków potrzebne jest wstawianie kamieni, które wypadły? Najlepiej zgłosić się do renomowanego salonu jubilerskiego mającego w usługach ofertę: naprawa biżuterii Rzeszów, naprawa złota Rzeszów. Zniszczone kolczyki, pierścionki, naszyjniki, złote obrączki ślubne, złote pierścionki czy łańcuszki przyniesione do salonu jubilerskiego zostaną w naszym salonie szybko i profesjonalnie ocenione pod kątem możliwości, ceny oraz terminu naprawy.

  Jubiler Rzeszów poszukiwany - pracownia złotnicza ``od kuchni``

  Wieloletnie doświadczenia oraz najlepsi specjaliści sprawiają, że spokojnie w nasze ręce można powierzyć nawet najcenniejsze przedmioty. Lutowanie biżuterii, wstawianie oczek w łańcuszkach, oprawianie kamieni to dla naszych specjalistów praca i pasja jednocześnie. Nasza pracownia jubilerska fachowo wyceni koszty oraz oszacuje termin naprawy na podstawie wieku, skomplikowania oraz materiału potrzebnego do renowacji biżuterii.

  Wyroby jubilerskie to zazwyczaj bardzo delikatne i misterne przedmioty, cenne materiały takie jak złoto czy biżuteria z dodatkiem kamieni szlachetnych wymagają od jubilera doświadczenia i precyzji, które my posiadamy.

  Naprawa biżuterii w Warszawie
  Warszawa naprawa biżuterii

  Sprzedaż i naprawa biżuterii Rzeszów - czyli najlepszy salon jubilerski Rzeszów

  Nasza pracownia jubilerska w Rzeszowie jest jednym z najlepszych miejsc na mapie, gdy chcesz zadbać o swoje złote pierścionki, obrączki zaręczynowe, kamienie szlachetne czy wyroby z kamieni półszlachetnych. Oferujemy naprawę biżuterii, czyszczenie, wprawianie kamieni szlachetnych, wśród naszych usług jest także renowacja biżuterii oraz konserwacja, nawet tych najstarszych i najcenniejszych przedmiotów. Naszych fachowców od naprawy nie trzeba nikomu polecać.

  Sprzedaż i naprawa biżuterii to nasza codzienność. Profesjonalne i fachowe podejście do każdego zlecenia sprawiają, że klient może nam zaufać i oddać swoje najcenniejsze przedmioty, biżuterię w nasze ręce. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że klienci dażą nas sympatią i chętnie powracają do nas, gdy ich biżuteria wymaga renowacji, konserwacji czy naprawy.

  Naprawiam biżuterie

  WYŚLIJ ZAPYTANIE