Strona główna » Naprawa biżuterii Łódź

NAPRAWA BIŻUTERII ŁÓDŹ

Oferując online wyceny, chcemy usprawnić Twoje doświadczenie, ale pamiętaj, że kalkulacje są robione na podstawie fotografii i Twojej oceny - które nie zawsze pokrywają się z rzeczywistym stanem. Najczęściej dotyczy to metali i ich prób, a także kamieni osadzonych w biżuterii.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


  Jak działam

  Chat

  ROZMAWIAMY O PROJEKCIE

  Staję się Twoim przewodnikiem w jubilerstwie – rozmawiasz ze mną o pomysłach, możliwościach i budżecie.

  Sketch

  WSTĘPNY PROJEKT

  Powstaje wstępny projekt – koncept biżuterii, którą tworzy projektant biżuterii.

  Jewelry

  POWOŁUJEMY PROJEKT DO ŻYCIA

  Wizualizujemy biżuterię w wysokiej rozdzielczości renderze 3D i dostosowujemy detale.

  Package

  WYKONANIE I WYSYŁKA

  Otrzymujesz dostosowaną biżuterię ze świadomością, że została zaprojektowana i wykonana dla Ciebie żeby nosić ją latami.

  Naprawa biżuterii Warszawa

  CENA NAPRAWY BIŻUTERII

  Cena naprawy biżuterii zależy od jej złożoności i potrzebnych materiałów. Ceny, które mogę przedstawić to naprawa zerwanego łańcuszka – 30 zł, jeżeli łańcuszek utracił ogniwo – 40 zł. Jeśli chodzi o sytuację, kiedy doszło do zerwania zapięcia, w naszej usłudze „naprawa biżuterii Łódź Widzew” oferujemy naprawę z ceną startową od 60 zł, której ostateczny koszt zależy od rodzaju zapięcia do wymiany.

  Jak uzyskać zdalną konsultację i wstępną wycenę bez odwiedzania naszej pracowni?

  Za pomocą naszego formularza online z zakresu „naprawa biżuterii Łódź Bałuty„, prosimy o przesłanie zdjęcia uszkodzonej biżuterii. Odpowiemy Ci w ciągu kilku godzin ze wstępną oceną, ale pamiętaj, że w niektórych przypadkach muszę osobiście dokonać oceny Twojej biżuterii w pracowni.

  Naprawa biżuterii w Warszawie
  Warszawa naprawa biżuterii

  REGULARNE PRZEGLĄDY I SERWIS BIŻUTERII

  Jeżeli nosisz biżuterię na co dzień, jest ona narażona na czynniki powodujące jej zużycie – zwłaszcza pierścionki. Im bardziej skomplikowana biżuteria lub delikatniejsze montowanie kamieni, tym większe ryzyko utraty części lub całości. Regularne serwisowanie biżuterii co 1-2 razy w roku zminimalizuje ryzyko utraty cennego kamienia, zerwania i utraty bransoletki/naszyjnika czy zgubienia pierścionka. Dzięki regularnemu czyszczeniu i polerowaniu biżuterii, oznaki użytkowania są minimalne lub niewidoczne, a biżuteria prezentuje się dobrze utrzymaną.

  Naprawiam biżuterie

  WYŚLIJ ZAPYTANIE

  NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PODCZAS NAPRAWY?

  W ramach naszej usługi „naprawa biżuterii Łódź Górna„, podczas prawidłowo przeprowadzonej naprawy biżuterii, ślady interwencji powinny być dostrzegalne jedynie podczas szczegółowej inspekcji elementu, lub nawet wcale. Element, który przeszedł naprawę, powinien zachować tę samą barwę (z wyjątkiem złota niskiej próby – 333 i 375, które jest często pozłacane żółtym złotem, ze względu na ciemniejszy odcień niskiej próby), połysk i estetykę jak pozostałe części biżuterii.

  • Nie powinno być widocznych śladów używania młotka lub innych narzędzi.
  • Nie powinno być widocznych śladów cięcia i lutowania na pierścionkach lub łańcuszkach (w przypadku tych ostatnich wiele zależy od rozmiaru i skomplikowania elementu).
  • Kamienie powinny być pewnie i ciasno osadzone w uchwycie.
  • Ząbki powinny pasować do kamienia, nie zaczepiając o ubranie.

  Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany usługami oferowanymi przez naszą pracownię jubiler Łódź naprawa biżuterii – działającą również na terenie dzielnic Widzew i Bałuty, a także w okolicy Łódź Górna.