Strona główna » Naprawa biżuterii Kraków

NAPRAWA BIŻUTERII KRAKÓW

Zapewniamy wyceny online, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych usług. Zwróć jednak uwagę, że oceny bazują na zdjęciach i Twoim opisie, co nie zawsze jest dokładne. Najczęściej różnice wynikają z metali i prób, a także osadzonych kamieni.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


  Jak działam

  Chat

  ROZMAWIAMY O PROJEKCIE

  Staję się Twoim przewodnikiem w jubilerstwie – rozmawiasz ze mną o pomysłach, możliwościach i budżecie.

  Sketch

  WSTĘPNY PROJEKT

  Powstaje wstępny projekt – koncept biżuterii, którą tworzy projektant biżuterii.

  Jewelry

  POWOŁUJEMY PROJEKT DO ŻYCIA

  Wizualizujemy biżuterię w wysokiej rozdzielczości renderze 3D i dostosowujemy detale.

  Package

  WYKONANIE I WYSYŁKA

  Otrzymujesz dostosowaną biżuterię ze świadomością, że została zaprojektowana i wykonana dla Ciebie żeby nosić ją latami.

  Naprawa biżuterii Warszawa

  NAPRAWA BIŻUTERII KRAKÓW CENNIK

  Koszt naprawy biżuterii zależy od jej stopnia skomplikowania i wymaganych materiałów. Moje wstępne ceny to naprawa zerwanego łańcucha – 30 zł, jeżeli łańcuch stracił ogniwo – 40 zł. W przypadku zerwania zapięcia, w ramach usługi „naprawa biżuterii Kraków Nowa Huta„, proponujemy naprawę z ceną startową od 60 zł, gdzie ostateczna kwota zależy od rodzaju zapięcia do wymiany.

  Jak zdobyć konsultację zdalną i wycenę bez konieczności odwiedzenia naszej pracowni?

  Za pomocą naszego internetowego formularza dotyczącego „naprawa biżuterii srebrnej Kraków„, prosimy o przesłanie fotografii zniszczonej biżuterii. Odpowiemy Ci w ciągu kilku godzin ze wstępną oceną, ale pamiętaj, że w niektórych sytuacjach muszę osobiście dokonać oceny Twojej biżuterii w pracowni.

  REGULARNE WERYFIKACJE I SERWIS BIŻUTERII

  Jeżeli często nosisz biżuterię, jest ona narażona na czynniki powodujące jej zużycie – szczególnie obrączki. Im bardziej zawiła biżuteria lub delikatniejsza instalacja kamieni, tym większe ryzyko utraty części lub całości. Systematyczne serwisowanie biżuterii co 1-2 razy w roku minimalizuje ryzyko utraty drogocennego kamienia, zerwania i utraty bransolety/naszyjnika czy zgubienia obrączki. Dzięki regularnemu czyszczeniu i polerowaniu biżuterii, oznaki użytkowania są minimalne lub niewidoczne, a biżuteria prezentuje się jako dobrze zachowana.

  Naprawa biżuterii w Warszawie
  Warszawa naprawa biżuterii

  CZEGO NALEŻY SZUKAĆ PODCZAS NAPRAWY?

  W ramach usługi „jubiler naprawa biżuterii Kraków„, w trakcie prawidłowo wykonanej naprawy biżuterii, znaki interwencji powinny być widoczne tylko podczas szczegółowej kontroli elementu, lub nawet wcale. Element, który przeszedł naprawę, powinien utrzymać ten sam kolor (z wyjątkiem złota niskiej próby – 333 i 375, które jest często pozłacane żółtym złotem, ze względu na ciemniejszy odcień niskiej próby), błysk i estetykę jak pozostałe części biżuterii.

  • Nie powinno być widocznych śladów użycia młotka lub innych narzędzi.
  • Nie powinno być widocznych śladów cięcia i lutowania na obrączkach lub łańcuchach (w przypadku tych ostatnich wiele zależy od rozmiaru i skomplikowania elementu).
  • Kamienie powinny być stabilnie i mocno umocowane w uchwycie.
  • Ząbki powinny dopasować się do kamienia, nie zahaczając o ubranie.

  Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany usługami oferowanymi przez naszą pracownię jubiler Kraków naprawa biżuterii – działającą również na terenie dzielnicy Nowa Huta, a także w całym Krakowie.

  Naprawiam biżuterie

  WYŚLIJ ZAPYTANIE