Strona główna » Grawerowanie biżuterii
Jeweler At Work In Jewelry (1)

GRAWEROWANIE BIŻUTERII

Laserowe, szczegółowe i niestandardowe grawerowanie –  nadaj charakteru i unikatowego wyglądu swojej lub darowanej bliskim biżuterii. Wykonuję nowe grawerowanie – wystarczy dostarczyć mi biżuterię lub przesłać ją do mojej pracowni.

Masz biżuterię z grawerowaniem, które wykazuje oznaki zużycia? Zastąpię je podobnym do oryginalnego grawerunkiem.

Większość tego typu prac wykonywana jest specjalnym laserem do cięcia i grawerowania metalu. Dostosuję wzór do Twoich wskazówek, niezależnie od tego, czy był pierwotnie wygrawerowany, czy będzie zupełnie nowy.

CENNIK GRAWEROWANIA

Usługa:

Cena:

Grawer laserowy (różne metale)

Cena: 120 zł / tekst

Metalizowana tabliczka samoprzylepna z grawerem laserowym

Cena: 150 zł

Mosiężna tabliczka z grawerem laserowym

Cena: od 150 zł

Zobacz
Grawer wykonuję tylko w metalach.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

WYŚLIJ ZAPYTANIE

GRAWEROWANIE DOWOLNYCH WZORÓW

Posiadam duże doświadczenie w pracy z niestandardowym grawerowaniem na wszelkiego rodzaju biżuterii. Odtwarzam wszelkiego rodzaju wzory, niezależnie od tego, czy zostały opracowane specjalnie dla Ciebie, czy były obecne na wyrobie od nowości.

Znam techniki i posiadam narzędziami, które dają możliwość zastąpienia nawet najstarszych wzorów grawerowania na Twojej biżuterii. To oznacza, że ​​odtworzę Twój zabytkowy pierścionek lub rodzinną pamiątkę, z zachowaniem wszystkich oryginalnych szczegółów.

NOWY WYGLĄD Z GRAWEROWANIEM

Alternatywnie, jeśli masz biżuterię, której wygląd chcesz zmienić, dodanie niestandardowego grawerowania może w tym pomóc. Odtworzę niemal dowolny wzór lub projekt, który wybierzesz. Umieszczenie tego typu detali na biżuterii to sposób na dodanie jej osobistego znaczenia, a nawet nieco stylu vintage.

ODŚWIEŻONA BIŻUTERIA Z GRAWEREM

Niezależnie od rodzaju napraw lub innych wykonywanych prac, przed zwrotem czyszczę i poleruję Twoją biżuterię. Sprawdzam czy nie ma żadnych problemów, którymi należy się zająć, np.: luźne kamienie szlachetne lub wyrobione zapięcia Teraz już możesz cieszyć się w spokoju piękną biżuterią i pewnie nosić na co dzień lub specjalną okazję.

NIETYPOWE GRAWERUNKI, CZYLI BRAK OGRANICZEŃ

Realizuję i graweruję biżuterię bardzo nietypową, często na zamówienie. Interesują Cię nietypowe zlecenia? Oto przykłady:

  • złoty nóż kuchenny,
  • kielich mszalny,
  • nakładka na zęby rapera,
  • pozłacane nakładki do samochodu,
  • pozłacany długopis,
  • złoty model jachtu,
  • złoty widelec.
  • grawerunki herbów,