Strona główna » Grawerowanie biżuterii
Jeweler At Work In Jewelry (1)

GRAWEROWANIE BIŻUTERII

Ręczne, szczegółowe i niestandardowe grawerowanie –  nadaj charakteru i unikatowego wyglądu swojej lub darowanej bliskim biżuterii. Wykonuję nowe grawerowanie – wystarczy dostarczyć mi biżuterię lub przesłać ją do mojej pracowni.

Masz biżuterię z grawerowaniem, które wykazuje oznaki zużycia? Zastąpię je podobnym do oryginalnego grawerunkiem.

Większość tego typu prac wykonywana jest ręcznie, pod mikroskopem. Dostosuję wzór do Twoich wskazówek, niezależnie od tego, czy był pierwotnie wygrawerowany, czy będzie zupełnie nowy.

CENNIK GRAWEROWANIA

Usługa:

Cena:

Grawer ręczny (tylko złoto i srebro)

Cena: 6zł / znak

Grawer laserowy (różne metale)

Cena: 120 zł / tekst

Metalizowana tabliczka samoprzylepna z grawerem laserowym

Cena: 150 zł

Mosiężna tabliczka samoprzylepna z grawerem laserowym

Cena: 150 zł

Zobacz
Grawer wykonuję tylko w metalach.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

WYŚLIJ ZAPYTANIE

GRAWEROWANIE DOWOLNYCH WZORÓW

Posiadam duże doświadczenie w pracy z niestandardowym grawerowaniem na wszelkiego rodzaju biżuterii. Odtwarzam wszelkiego rodzaju wzory, niezależnie od tego, czy zostały opracowane specjalnie dla Ciebie, czy były obecne na wyrobie od nowości.

Znam techniki i posiadam narzędziami, które dają możliwość zastąpienia nawet najstarszych wzorów grawerowania na Twojej biżuterii. To oznacza, że ​​odtworzę Twój zabytkowy pierścionek lub rodzinną pamiątkę, z zachowaniem wszystkich oryginalnych szczegółów.

NOWY WYGLĄD Z GRAWEROWANIEM

Alternatywnie, jeśli masz biżuterię, której wygląd chcesz zmienić, dodanie niestandardowego grawerowania może w tym pomóc. Odtworzę niemal dowolny wzór lub projekt, który wybierzesz. Umieszczenie tego typu detali na biżuterii to sposób na dodanie jej osobistego znaczenia, a nawet nieco stylu vintage.

ODŚWIEŻONA BIŻUTERIA Z GRAWEREM

Niezależnie od rodzaju napraw lub innych wykonywanych prac, przed zwrotem czyszczę i poleruję Twoją biżuterię. Sprawdzam czy nie ma żadnych problemów, którymi należy się zająć, np.: luźne kamienie szlachetne lub wyrobione zapięcia Teraz już możesz cieszyć się w spokoju piękną biżuterią i pewnie nosić na co dzień lub specjalną okazję.

NIETYPOWE GRAWERUNKI, CZYLI BRAK OGRANICZEŃ

Realizuję i graweruję biżuterię bardzo nietypową, często na zamówienie. Interesują Cię nietypowe zlecenia? Oto przykłady:

  • złoty nóż kuchenny,
  • kielich mszalny,
  • nakładka na zęby rapera,
  • pozłacane nakładki do samochodu,
  • pozłacany długopis,
  • złoty model jachtu,
  • złoty widelec.
  • grawerunki herbów,