Strona główna » Biżuteria na zamówienie

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE

Unikatowy, wyjątkowy symbol Twojego stylu lub statusu. Bogata i ekskluzywna, a także minimalistyczna i prosta. Dostosowana do okazji, Twoich kolorów, oczekiwań.

WYPEŁNIJ FORMULARZ


  Jak działam

  Chat

  ROZMAWIAMY O PROJEKCIE

  Staję się Twoim przewodnikiem w jubilerstwie – rozmawiasz ze mną o pomysłach, możliwościach i budżecie.

  Sketch

  WSTĘPNY PROJEKT

  Powstaje wstępny projekt – koncept biżuterii, którą tworzy projektant biżuterii.

  Jewelry

  POWOŁUJEMY PROJEKT DO ŻYCIA

  Wizualizujemy biżuterię w wysokiej rozdzielczości renderze 3D i dostosowujemy detale.

  Package

  WYKONANIE I WYSYŁKA

  Otrzymujesz dostosowaną biżuterię ze świadomością, że została zaprojektowana i wykonana dla Ciebie żeby nosić ją latami.

  Najczęściej zadawane pytania

  Tak, ale z wyjątkiem srebra, które mogę przyjąć w rozliczeniu jako złom.

  Tak, dorabiam brakujące elementy do kompletów. Potrzebne jest mi zdjęcie, przedmioty z kompletu lub na przykładzie kolczków, zachowany kolczyk.

  Wyroby mogę postarzyć lub wypolerować żeby nadać identyczny wygląd do reszty zestawu.

  Biżuterię na zamówienie wykonuję specjalnie pod Ciebie i potrzebna jest przedpłata.

  Wszystko zależy od projektu i szybkości jego akceptacji. Im bardziej skomplikowany projekt, tym na dłuższy czas musisz się nastawić. Proste zlecenie może być gotowe w parę dni. Złożony projekt z wieloma elementami i projektowaniem 3d zajmie wymaga dodatkowo akceptacji i ewentualnych poprawek, które trudno przewidzieć.

  Tak, całość zamówienia może być prowadzona online. Projekt 3D otrzymasz na maila. Wydruk 3d biżuterii przywiezie kurier. Gotowy wyrób odbierzesz w mojej pracowni lub od kuriera w wybranym miejscu.

  Tak, ale są dodatkowo płatne. Wysokość opłaty zależy od stopnia ukończenia realizacji. Przy wydruku 3d na szczęście masz możliwość zapoznania się z wyrobem. Na przykład możesz przymierzyć pierścionek lub bransoletkę przed finalnym wykonaniem.

  Osobiście w mojej pracowni w Warszawie lub od kuriera pod wskazanym adresem.

  Nie zwlekaj wypełnij formularz

  Wróć do formularza

  Dlaczego warto wyposażyć się w biżuterię na zamówienie?

  Wybór biżuterii na zamówienie u Jubilera Słojewskiego otwiera drzwi do świata nieograniczonych możliwości, gdzie każdy element biżuterii jest unikatowy i stworzony z myślą o Tobie. Biżuteria na zamówienie pozwala na wyrażenie własnego stylu i indywidualności, co jest nieosiągalne przy standardowych, masowo produkowanych wyrobach. Tworząc coś od podstaw, masz wpływ na każdy aspekt – od wyboru kruszcu, przez kamienie szlachetne, aż po artystyczny zarys projektu.

  Jubiler Słojewski podkreśla, że spersonalizowana biżuteria to nie tylko estetyka, ale także historia i emocje, które można przekazać poprzez unikatowy grawerunek czy wybór wzoru. To również okazja do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego, czego nie można znaleźć w zwykłym sklepie jubilerskim. Biżuteria na zamówienie, czy to pierścionek zaręczynowy, wisiorek, czy zawieszka, staje się wyrazem osobistych przekonań i gustu, co sprawia, że noszenie jej jest jeszcze bardziej szczególne.

  Każdy etap tworzenia biżuterii w pracowni Jubilera Słojewskiego, od koncepcji po realizację, jest przemyślany i wykonany z najwyższą starannością. Ręczne wykonanie zapewnia nie tylko wyjątkową jakość, ale także daje możliwość uwzględnienia nawet najdrobniejszych detali, które mają dla Ciebie znaczenie. W ten sposób, każdy kawałek biżuterii staje się małym dziełem sztuki, które ma swoją historię i znaczenie, stając się tym samym wyjątkowym prezentem dla siebie lub swoich bliskich.

  Biżuteria na zamówienie od Jubilera Słojewskiego to inwestycja w coś, co jest więcej niż tylko ozdobą – to osobisty skarb, który z biegiem czasu może stać się cenną pamiątką.